Blog - Nájdi v sebe ženu
Nájdi v sebe ŽENU, ŽENU BOHYŇU

Žena, bohyňa, žije v našom vnútri, v každej žene. Prichádza, aby nás inšpirovala, prebudila, aby sme žili naplno. Nechá nás rozkvitnúť v každej oblasti nášho života, žiť svoje skutočné ženské ja, naplno a úplne. Milovať samú seba, takú, aká som. Vrátane svojho tela. Oslobodiť sa od kompromisov a žiť svojím JA. Pestovať a starať sa o svoju vrodenú krásu, premeniť bolesť a nedostatky na silu a naplnenie.

Ženy
Ženy

Skutočná žena na sebe pracuje, ale nie z dôvodu, aby sa zapáčila druhým. Robí to z lásky k sebe. Nikdy neľutuje a ani nebude ľutovať niečo, čo nestihla. Neprestane sa o seba starať, ani sa neprestane snažiť dobre vyzerať. Uvedomuje si, že každé obdobie života prináša novú podobu a nové skúsenosti. Skutočná žena si uvedomuje, že každý vek má svoju krásu a kúzlo.

Nebuďme ľahostajné k sebe samej. Počúvajme sa a dôverujme svojim schopnostiam a vlastnej vnútornej sile. Buďme tou sebavedomou ženou, ktorú v sebe objavíme. Aby sme napokon zistili, že v najhlbšej časti ŽENY nenájdeme nič iné než obdivuhodnú krásu vyrážajúcu dych, ktorá túži byť vyjadrená.